Witamy na stronie JPSenergy – darmowa energia elektryczna dla domu, gospodarstwa, firmy. 

Zajmujemy się sprzedażą, montażem oraz serwisem elektrowni słonecznych. Działamy głównie w województwach Wielkopolskim i Łódzkim. Realizujemy zlecania kompleksowo od wyceny i projektu, poprzez montaż, uruchomienie i zgłoszenie instalacji w zakładzie energetycznym. Oferujemy konkurencyjne ceny i krótkie terminy realizacji. Prowadzimy również sprzedaż ratalną. Wystawiamy faktury VAT które są podstawą do odliczenia instalacji od podatku, co znacznie obniża koszty.
Posiadamy własne ekipy montażowe z dużym doświadczeniem, mamy na koncie kilkaset zamontowanych instalacji. Zaufaj profesjonalistom z doświadczeniem - zapraszamy do galerii naszych realizacji gdzie mozna zobaczyć zdjęcia z niektórych naszych montaży. Link do galerii z realizacjami.

Jak elektrownia słoneczna działa w praktyce?

Energia słoneczna zamieniona w energię elektryczną z paneli fotowoltaicznych trafia do falownika i stamtąd do instalacji elektrycznej domu. W pierwszej kolejności energia elektryczna jest zużywana na własne potrzeby, a jej nadmiar zostaje oddany do sieci. Zakład energetyczny ma obowiązek zainstalowania dwukierunkowego licznika energii i rozliczenia energii elektrycznej na zasadzie bilansu rocznego. Oznacza to dokładnie tyle, że możemy przy odpowiednio dobranej instalacji fotowoltaicznej zapłacić w ciągu roku 0zł za energię elektryczną. Pozostają jedynie opłaty stałe których nie da się uniknąć.

Chcesz zmniejszyć rachunki za energię elektryczną nawet o 90%?

Skontaktuj się z nami a dobierzemy odpowiednią instalację fotowoltaiczną. Wykonanie analizy technicznej oraz przygotowanie indywidualnej wyceny nic nie kosztuje, zapraszamy do składania zapytań poprzez e-mail: biuro.jpsenergy@gmail.com lub telefonicznie: 535 263 092, 604 119 639.